Draugystės faktorius

Šaltinis: http://blog.lyga.lt/zyme/pardavimai/

Senovės graikai mokė, kad bendravimą sudaro 3 elementai: Ethos (bendraujančių žmonių charakteris), Pathos (emocinis ryšys) ir Logos (perduodamos žinios turinys, vartojami žodžiai).

Pardavimų procesą irgi sudaro 3 pagrindiniai elementai: santykių su klientu užmezgimas, kliento poreikių/problemų išsiaiškinimas ir tinkamiausio sprendimo pasiūlymas. Tai yra Ethos, Pathos ir Logos pardavimuose.

Kiekvieno žmogaus sėkmė gyvenime labai priklauso nuo to, kiek ir kokių santykių jis sugebės sukurti, išpuoselėti ir išsaugoti. Verslo ir pardavimų pasaulyje, geri santykiai yra viskas. Kitaip tai vadinama “draugystės faktoriumi”. Norint užmegzti bet kokius verslo santykius, pirmiausia reikia parodyti žmogui, kad nuoširdžiai rūpiniesi juo ir jo interesais. Su savanaudžiais niekas nenori turėti jokių reikalų. Norint ką nors parduoti kitam asmeniui arba jį įtakoti, reikia laimėti jo palankumą ir pasitikėjimą. Tai pats teisingiausias įtakojimo būdas. O draugystė visada reikalauja laiko, pastangų, dėmesio ir pagarbos. Nesvarbu kur – šeimoje, versle ar senų pažįstamų rate.Parašykite komentarą