15 darbo telefonu taisyklių. Telemarketingas

telemarketingas

 1. Išmokite mintinai pagrindines frazes. (Ypač svarbu pradedant dirbti, kad nebūtų jokių aaa… mmm…);
 2. Kalbėkitės, o ne pardavinėkite;
 3. Aiškumas, trumpumas, įtikinamumas ir geranoriškumas. Taip reikia pasiruošti dar prieš skambinant;
 4. Jei nepasitikite savimi – pasirašykite pokalbio planą raštu arba bent jau mintyse;
 5. Prisistatykite, o po to pakvieskite reikiamą žmogų;
 6. Pasakykite nuoširdų komplimentą pirkėjui. Jei nemokate jau geriau išvis nesakykite. Dirbtinis komplimentas tiks pakenks Jūsų tarpusavio santykių užmezgimui.
 7. Parodykite Jūsų pasiūlymo naudą, ir konkretų laiką, kiek tai galios;
 8. Išdėskykite savo reikalą greitai ir aiškiai;
 9. Nesistenkite kalbėti vienas, įtraukite į pokalbį klientą, užduokite klausimus. Turi būti pusiausvyra 50:50, geriausia jei pasieksite, kad šis santykis būtų 30:70, kai 70 proc. laiko kalba klientas.
 10. Prašykite, kad užsisakytų Jūsų produktą. Juk, Jūsų tikslas parduoti, o ne tik pasikalbėti. Pvz. Gal norėtumėte užsisakyti mūsų produktą? Jis Jums būtų pristatytas šios savaitės trečiadienio ryte…. Ir dar Jūs gautumėte dovanų ———————-.
 11. Išmokyte gauti atsakymą „Ne“. Pozytivus mastymas čia labai svarbus. Juk, po 5, 10 ar 15 – ojo „Ne“, Jūs vistiek sulauksite to stebuklingojo „Taip“.
 12. BLOGAI : „Ar Jūs nenorėtumėte, kad Jums atsiųstumėme daugiau informacijos el. paštu?“  Pirmas atsakymas, kuris peršasi klientui „Ne nenorėčiau.“ NAUDOKITE tik TEIGIAMUS sakinius.
 13. Išvardinkite visa tai, kas buvo užsakyta. Pirkėjai mėgsta pasitikrinti, ar juos teisingai suprato.
 14. Duokite garantiją. Patikinkite pirkėją, kad jis bus patenkintas, o jei ne jis galės gražinti prekę atgal. Tai jį nuramins.
 15. Kultūringai užbaikite pokalbį. Padėkokite pirkėjui, nepriklausomai nuo to, ar jis pirko, ar ne. Net, jei jis ir pasiunte Jus po velnių, vistiek kultūringai padėkokite ir atsisveikinkite. Patikėkite tai veikia kaip patys geriausi vaistai…


Parašykite komentarą