11 puikaus pardavimų vadybininko savybių

Šaltinis: https://www.verslokursai.lt/

Pateikiame 11 puikaus pardavimų vadybininko savybių, kurios padės būti efektyvesniais tiek darbe, tiek gyvenime:

1. Puikus pardavėjas šypsosi. Galbūt nepastebite, tačiau šypsena pritraukia. Šypsantis sukuriama šilta ir maloni aplinka, be to šypsena sukelia nevalingą refleksą – ji paskatina galimus pirkėjus ir klientus taip pat nusišypsoti.

2. Puikus pardavėjas visada laikosi nuostatos “aš tai galiu padaryti”. Jis tiesiog nepripažįsta tokių žodžių kaip “negaliu” ar “neįmanoma”. Kad ir su kokiu iššūkiu susidurtų, geriausi pardavimų vadybininkai suranda būdą, kaip pasiekti tikslą, ypač, jei tai susiję su kuriuo nors iš jų klientų.

3. Jis moka klausytis. Puikūs pardavimų vadybininkai visada atrodo susidomėję savo potencialiu klientu. Tokių vadybininkų akys tarsi lazerio spinduliai – jų lengvai neišblaškysi, kai šie kalbasi su klientais.

4. Jis užduoda tinkamus klausimus. Puikūs pardavimų vadybininkai pirmenybę teikia atviriems klausimas, kadangi šie klausimai labiausiai padeda prakalbinti būsimus klientus.

5. Puikus pardavimų vadybininkas sprendžia problemas, o ne tik susitelkia ties pardavimų vykdymu. Didesnių pardavimų paslaptis yra išspręsti daugiau problemų, kylančių būsimiems klientams.

6. Jis nedaugžodžiauja. Per didelis kalbėjimas dažnai užkerta kelią žinutės perdavimui ir patikimumo sukūrimui. Geriausia ne daug kalbėti, o klausti ir klausytis. Dėmesingas klausymas dažnai reiškia pastabų užsirašymą

7. Puikus prekybininkas nesukuria klientams per didelių lūkesčių. Nerealių pažadų davimas yra greičiausias būdas nepateisinti būsimų klientų lūkesčių.

8. Jis visada entuziastingas. Puikus pardavimų vadybininkas myli savo darbą, siūlomus produktus ir paslaugas. Kai tik jis įžengia į kambarį, pajaučiama teigiama energija. Ir tai nėra įgimtas dalykas. Jeigu Jūs nesate entuziastingas iš prigimties, suvaidinkite tai. Tai svarbu, norint tapti geru pardavimų vadybininku.

9. Puikus pardavimų vadybininkas kryptingai siekia tikslo. Jis visada užsirašo svarbiausią informaciją ir užduotis, skirtas pardavimams įvykdyti. Jis neskambina klientams ir nekalba pagal šabloną, kadangi žino, jog tai tiesiog laiko švaistymas.

10. Su savo būsimais klientais jis elgiasi taip, kaip šie nori, kad su jais elgtųsi. Auksinė taisyklė byloja: “Elkis su kitais taip, kaip nori, kad su tavimi elgtųsi”. Tuo tarpu platininė taisyklė sako: “Elkis su žmonėmis taip, kaip jie nori, kad su jais elgtumeisi”. 

11. Puikus pardavimų vadybininkas yra dėkingas. Jie vertina klientų užimtumą ir dažnai išreiškia savo dėkingumą. Jie taip pat vertina iš komandos narių gaunamą pagalbą.Parašykite komentarą